Dopravní soutěž mladých cyklistů – okrskové kolo

Zveřejněno: 16. 05. 2022

Ve středu 11.5.2022 se konalo po třech letech okrskové kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů na pracovišti Dlouhá 56. Soutěže se účastnili žáci ze základní školy Jubilejní, Šenova a Kunína. Za naši školu startovala dvě družstva a to v I. kategorii družstvo ve složení Sebík Krpec, Adrian Kroupa, Jana Kubáňová a Martina Sedlářová. V II. kategorii družstvo ve složení David Bilíček, Marek Platoš, Aneta Najzarová a Tereza Hladká.

Soutěž se skládala z testu pravidel silničního provozu v teoretické i praktické části a v jízdě zručnosti.

V I. kategorii se naše družstvo umístilo na krásném zlatém 1. místě.

Družstvo II. kategorie skončilo na pěkném 3. místě.

Všem blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy. Děkujeme také pomocníkům ze 6. třídy.

I. kategorie postupuje dále do okresního kola, které se koná 27.5.2022 v Odrách. Budeme držet palečky.

Všechny fotky najdete ve fotogalerii.