Jarní besídka

Zveřejněno: 11. 04. 2019

Ve čtvrtek 11. dubna se uskutečnila v naší školní jídelně Jarní besídka s tvořeníčkem třídy 3. C. Besídka měla dvě části. Nejprve zazněly jarní písně, písně z pohádek, lidové písně a poezie. Kromě klávesového a kytarového doprovodu se představily děti při hře na sopránovou zobcovou flétnu, na kytaru a na nástroje Orffova instrumentáře.

V druhé části si děti za pomoci rodičů vyráběly dekorace pro Velikonoce – věneček, zajíce v různých provedeních a ovečku. Bylo připraveno i malé občerstvení s bramboráky, které usmažila paní asistentka s chlapcem z naší třídy.  Nechyběl čaj s lineckými zajíčky, které upekla jedna z maminek.

Odpoledne bylo velmi pohodové, mezi téměř 80 účastníky panovala radost, spokojenost a dobrá nálada.

Zpracovala: Mgr. Ivana Chlupová

Všechny fotky naleznete v sekci Fotogalerie.

Zveřejnil: Zuzana Jandlová