Pobyt v přírodě ve Velkých Karlovicích

Zveřejněno: 25. 06. 2019

V termínu od 10. 6. do 14. 6. 2019 se uskutečnil pobyt v přírodě třetích až pátých ročníků. Letos jsme vyrazili v počtu 62 žáků a 6 pedagogů. Jeli jsme do Velkých Karlovic, kde jsme byli ubytováni v hezkém horském hotelu Kyčerka.

Celý pobyt se nesl ve sportovním duchu. Děti se rozdělily do olympijských družstev, v nichž po celou dobu pracovaly formou her a soutěží, které pro ně připravili „Fokusáci“. Na programu byly sportovní hry, soutěže, maškarní diskotéka se soutěžemi, táborák s opékáním špekáčků a také jsme soutěžili ve zpěvu.

Celý týden uběhl jako voda, strava byla vynikající, ubytování výborné, program se nám moc líbil a počasí vyšlo na jedničku s hvězdičkou. Všichni se vrátili se ve zdraví a obohaceni spoustou nových zážitků.

Mgr. Zuzana Jandlová

Všechny fotky naleznete v sekci "fotogalerie"

Zveřejnil: Zuzana Jandlová