Dramatizace pohádek

Zveřejněno: 19. 02. 2020

Celý týden připravovala jednotlivá oddělení školní družiny svá vystoupení. Výsledky tvorby bylo samozřejmé předvést v rámci celé družiny v pondělí 17. 2. 2020.

V naší dramatizaci se vychovatelky snažily vybrat texty z dětské literatury, které jsou blízké věkové kategorii žáků. Herci aktivně prožívali své role a snažili se předvést svůj hlasový i herecký talent. Nechyběla ani příprava jednoduchých kulis či převleků.

Starší žáci dokonce připravili vtipný a poučný scénář, podle kterého svou pohádku zahráli. Zajímavá byla také spolupráce s obecenstvem na dané téma.

Děkuji všem, kteří se aktivně zapojili do příprav a skvěle pobavili všechny diváky.

Jiřina Hlaváčová

Všechny fotky najdete ve fotogalerii.