Nové informace 9. ročník

Zveřejněno: 28. 05. 2020

Vážení rodiče našich deváťáků,

dle pokynů MŠMT jsme zajišťovali vzdělávání žáků 9. ročníku s cílem připravit je na přijímací zkoušky středních škol. V dalším období jsme nuceni s ohledem k organizaci ostatních žáků druhého stupně přistoupit také k úpravě formy docházky všech žáků devátých ročníků.

Od  8. června budou dle zjištěného zájmu tito žáci docházet do školy jednou za týden na dvě vyučovací hodiny. O konkrétně určeném dni a čase docházky do školy budete informováni.

Potvrzení případného zájmu nám prosím sdělte nejpozději do středy 3. června, 14:00 hod.

Podmínkou přijetí do školy pro nově přihlášené žáky je podepsané čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění – ke stažení pod článkem či k dispozici u vstupu do školy (musí podepsat zákonný zástupce); odevzdejte jej nejpozději v den nástupu do školy

Přiložené soubory

Název souboru Typ Velikost