Roušky od čtvrtka 10. 9. 2020

Zveřejněno: 09. 09. 2020

Vážení rodiče,
před malou chvílí jsme z médií převzali informaci, že ministr zdravotnictví dnes rozhodl o tom, že od zítřka (čt 10. 9. 2020) bude zavedena povinnost nošení roušek ve všech společných prostorách. Oficiální zprávu v této věci nemáme. Snažíme se zjišťovat upřesňující pokyny, které budou platit pro školy. V tuto chvíli jsme zaznamenali jen krátké vyjádření ministra školství na zpravodajském serveru. Podle této informace se nošení roušek ve školách bude týkat jen společných prostor.
Pro zítřek a následující dny tedy platí, že žáci i zaměstnanci mají mít ve škole zakrytá ústa a nos. Je tedy důležité, aby si žáci nosili každý den do školy minimálně dvě roušky a sáček na jejich uložení.
Chtěli bychom vám všem poděkovat za spolupráci při zajištění dodržování pokynů ministerstev, vlády atd.
O dalších operativních postupech vás budeme informovat.

Zveřejnil: Ladislav Gróf