Básníci na Dlouhé neztrácejí naději!

Zveřejněno: 20. 03. 2024

Básníci na Dlouhé neztrácejí naději!

Pondělní 18.3. patřilo básníkům. Odpoledne se starší žáci prvního stupně sešli, aby poměřili své schopnosti v uměleckém přednesu při školním kole recitační soutěže. Pro některé to byla vůbec první zkušenost vystupovat před publikem. U dalších bylo vidět, že už si nějakou tou soutěží prošli. Postoupit ovšem mohli v každé kategorii pouze dva básníci. Za mladší kategorii postupuje Aneta Lysková a Daniel Petera. Za starší Markéta Pístecká a Jan Zákostelský. Všichni nás budou zanedlouho reprezentovat v okrskovém kole ve Fokusu. Vítězům gratulujeme a přejeme úspěchy i nadále. Všem ostatním děkujeme za účast i odvahu a vzkazujeme: „Neztrácejte naději, pilně trénujte, recitujte a příští rok se těšíme na slyšenou.“

Zapsala: Iveta Poláková