Jarní vystupování se zpěvy a mluveným slovem

Zveřejněno: 29. 05. 2024

Jarní vystupování se zpěvy a mluveným slovem

28. května 2024 se vypravily děti ze 4. C na Jarní besídku do Denního stacionáře „Domovinka“ - Domu s pečovatelskou službou Pod Lipami 19 v Novém Jičíně. V programu zazněly především lidové písně, recitace a scénka Zubař je anděl. Klávesový doprovod zajistila Mgr. Ivana Chlupová, na kytaru hrál pan školník Václav Kamas, na sopránovou zobcovou hrála Julie Pístecká a Ema Pístecká, na příčnou flétnu doprovodila Markéta Pístecká. Na trubku a altovou flétnu zahrála Ema Pístecká. Velký zážitek také zanechala u seniorů scénka Zubař je anděl.

Program byl velmi spontánní, senioři si zazpívali společně s dětmi některé lidové písně a také se podíleli na doprovodu na Orffových nástrojích. Besídka se povedla, senioři byli spokojeni, stejně tak i děti. Důkazem spokojenosti seniorů je to, že se těší na další naše vystoupení třeba v období adventu.

Zpracovala: Mgr. Ivana Chlupová

Přiložené soubory