Školní akademie - ZŠ Jubilejní, pracoviště Dlouhá

Zveřejněno: 12. 06. 2024

Školní akademie - ZŠ Jubilejní, pracoviště Dlouhá

ZŠ Jubilejní, pracoviště Dlouhá si opět po několika letech připravila školní akademii, která se konala  6. června v Beskydském divadle. Ta letošní nesla název Cesta kolem světa za 80 minut, a tak se diváci mohli podívat do různých koutů světa skrze krásná pěvecká, hudební, taneční, ale i divadelní vystoupení. Diváci se mohli těšit nejen na vystoupení jednotlivých tříd, ale mohli zhlédnout i vystoupení divadelního kroužku, latinskoamerické a irské tance nebo módní přehlídku. Poslední číslo patřilo žákům 9. ročníku, kteří se tímto rozloučili a naznačili, kam nyní povede jejich životní cesta. Na závěr zazněla z úst všech účinkujících a učitelů píseň Stanice Svět od Lucie Vondráčkové a Radima Flendera.

Věříme, na základě vašich milých úsměvů a potlesku, že se vám vystoupení ZŠ Dlouhé líbila, a budeme se opět těšit příště.

Mgr. Hana Janovská