Slavnostní předávání cen EKOSOUTĚŽE

Zveřejněno: 04. 06. 2024

Slavnostní předávání cen EKOSOUTĚŽE

V kině Květen se v pondělí 3. 6. 2024 sešly nejlepší třídní kolektivy novojičínských škol, aby zde byly vyhodnoceny v rámci EKOSOUTĚŽE v tomto školním roce. Za naše školní pracoviště se akce zúčastnila třída 4. C, protože soutěž vyhrála, na 2. místě se umístila třída 1. C a 3. místo obsadila třída 2. C. Třídní kolektivy dostaly diplomy z rukou pana místostarosty Městského úřadu v Novém Jičíně Mgr. Ondřeje Syrovátky a finanční odměny, které byly připraveny ve SVČ Fokus v našem městě.

V druhé části programu byl všem přítomným žákům a žákyním promítnut film Jak zachránit draka. Děj pochází ze starověké Číny, kdy malá Ping musí zachránit draka. Celý příběh vede k hlubokému zamyšlení o dobru a zlu, lásce a nenávisti. Všichni jsme si slavnostní dopoledne náramně užili.

Srdečně blahopřejeme!

Zpracovala: Mgr. Ivana Chlupová.